Skup monet

Sklep numizmatyczny Aureus mieści się w Poznaniu, przy ulicy Głogowskiej, działając z powodzeniem już od wielu lat. Prowadzimy między innymi skup monet, obsługując klientów nie tylko z naszego miasta, ale też z takich miejscowości, jak Konin, Kalisz, Gniezno czy Zielona Góra. Mogą to być między innymi dawne ruble, marki, dukaty, suwereny, pesos i nie tylko – tak naprawdę jesteśmy zainteresowani bilonem z całego świata, jako że numizmatyka to nasza prawdziwa pasja.

Skup monet

Skup banknotów

Skup banknotów

W przypadku banknotów, naszą główną specjalizację stanowią polskie pieniądze z okresu między Insurekcją Kościuszkowską a późnym PRL. Skupujemy i sprzedajemy jednak także banknoty z Azji, Afryki oraz całego świata. Co więcej, jesteśmy zainteresowani również czekami, bonami skarbowymi, obligacjami, papierami wartościowymi i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli dokonać rzetelnej wyceny i zawiązać transakcję, jeśli nasza oferta będzie Państwu odpowiadała.

Skup srebra i złota

Trzecią z naszych usług jest skup złota i srebra. Poznań stanowi siedzibę naszej firmy, lecz często podejmujemy współpracę z klientami także z pozostałych miast Wielkopolski i innych regionów. Mogą nam Państwo sprzedać nie tylko sztabki, ale także różnego rodzaju wyroby z owych metali szlachetnych, takie jak sztućce, biżuteria, elementy techniczne lub dentystyczne, a nawet resztki poprodukcyjne. Cena zależy przede wszystkim od próby srebra lub złota.


Skup złota i srebra